Bismi hi Te ala


  105. El Fil

  Share
  avatar
  SHEBBIR

  Broj komentara : 1409
  Mjesto : Dunja
  Registration date : 08/11/2008

  105. El Fil

  Mesazh nga SHEBBIR prej Sat 24 Oct 2009 - 19:52

  105. El Fil

  1. A nuk e ke parë se ç’bëri Zoti yt me poseduesi e elefantit?
  2. A nuk ua bëri përpjekjen e tyre të dështuar?
  3. Dhe Ai kundër tyre lëshoi shpendë që vinin tufë-tufë!
  4. Dhe i gjuanin ata me gurë nga balta e gurëzuar!
  5. Dhe ata i bëri si gjeth i grimcuar (i përtypur)!

   Ora është Mon 10 Dec 2018 - 3:34