Bismi hi Te ala


  106. Kurejsh

  Share
  avatar
  SHEBBIR

  Broj komentara : 1409
  Mjesto : Dunja
  Registration date : 08/11/2008

  106. Kurejsh

  Mesazh nga SHEBBIR prej Sat 24 Oct 2009 - 19:49

  106. Kurejsh

  1. Për hirë të garantimit që e gëzojnë kurejshitët!
  2. Garantimin e udhëtimit të tyre të lirë dimërit dhe verës!
  3. Pra, le ta adhurojnë Zotin e kësaj shtëpie,
  4. I cili i ushqeu pas urisë dhe i siguroi prej çdo frike!

   Ora është Mon 10 Dec 2018 - 3:20