Bismi hi Te ala


  108. El Keuther

  Share
  avatar
  SHEBBIR

  Broj komentara : 1409
  Mjesto : Dunja
  Registration date : 08/11/2008

  108. El Keuther

  Mesazh nga SHEBBIR prej Sat 24 Oct 2009 - 19:47

  108. El Keuther

  1. Ne, vërtet, të dhamë ty shumë mira.
  2. Andaj, ti falu dhe prej kurban për hurë të Zotit tënd!
  3. E s’ka dyshim se urrejtësi yt është farësosur.

   Ora është Mon 10 Dec 2018 - 3:25