Bismi hi Te ala


  112. El Ikhlas

  Share
  avatar
  SHEBBIR

  Broj komentara : 1409
  Mjesto : Dunja
  Registration date : 08/11/2008

  112. El Ikhlas

  Mesazh nga SHEBBIR prej Fri 23 Oct 2009 - 21:33

  112. El Ikhlas

  1. Thuaj: Ai, All-llahu është Një!
  2. All-llahu është mbështetja (Atij i mbështetet çdo krijesë).
  3. As s’ka lindur kë, as nuk është i lindur.
  4. Dhe Atij askush nuk i është i barabartë.

   Ora është Mon 10 Dec 2018 - 2:55